Movies
Ratings
574
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Top GunRated ★ 5.0
CarrieRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 0.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5- WishRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
BladeRated ★ 2.5