Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0