Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
That ChristmasRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.0
WickedRated ★ 4.5