Series
Ratings
145
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- 더 시즌즈Rated ★ 4.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
- 어른 김장하Rated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.0
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0