Titles you rated
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 2.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.0
Primal FearRated ★ 3.5
Angel HeartRated ★ 3.0
VacancyRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
TransformersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0