Titles you rated
- Sgt. FrogRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
From Me to You: Kimi ni TodokeRated ★ 3.0
News AnchorRated ★ 2.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Back to the FrontierRated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.0
BarryRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.5- Meet Me After SchoolRated ★ 3.5
TamiouRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Me & RobocoRated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 2.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5