Titles you rated
CallRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 0.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
The Curse of La LloronaRated ★ 3.0
EliRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0