Movies
Ratings
427
Night in ParadiseRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0