Movies
Ratings
400
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
HamletRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0