Series
Ratings
164
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- 여왕벌게임Rated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Battle for Tenancy: PenthouseRated ★ 2.0- Partner GameRated ★ 2.0
Treasure HuntRated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 2.5
The Black Sheep GameRated ★ 2.5
Zerosum GameRated ★ 2.0
The Time HotelRated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Kokoro ConnectRated ★ 2.0
DorohedoroRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0