Series
Ratings
173- A-List to PlaylistRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 1.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
PhoenixRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Russian DollRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0