Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
LifeRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 3.5
SullyRated ★ 5.0
Dior and IRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5
After the StormRated ★ 4.5
The Nice GuysRated ★ 3.0
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Bewitching AttractionRated ★ 2.0
A Millionaire on the RunRated ★ 1.0