Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
PianoRated ★ 2.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.0
TomatoRated ★ 2.0- Star in My HeartRated ★ 4.0
- Knight RiderRated ★ 3.5
My Beautiful BrideRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
SeoulmoonRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 2.0
EntertainerRated ★ 3.0
My Husband's WomanRated ★ 3.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 2.0