Movies
Ratings
454
The MatchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5