Titles you rated
Disenchantment Season 5Rated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 5.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 5.0
Inside Job Part 2Rated ★ 3.5
Inside Job Part 1Rated ★ 4.5
Beastars Season 2Rated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0