Movies
Ratings
575
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Pretty CrazyRated ★ 1.0
Juror #2Rated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0