Titles you rated
Dept. QRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
CrashingRated ★ 3.5
KaosRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
The SympathizerRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 3.5