Movies
Ratings
306
AladdinRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 1.5
BaywatchRated ★ 2.5
Safe HavenRated ★ 3.5
JarheadRated ★ 4.0
The Siege of JadotvilleRated ★ 2.5
The EmploymentRated ★ 4.5
AwaitingRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
CrossingRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
FluRated ★ 1.5