Movies
Ratings
33
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5