Series
Ratings
30
Master's SunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5