Titles you rated
MaterialistsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Eden LakeRated ★ 2.5
HugoRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.5