Series
Ratings
23
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5