Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0