Movies
Ratings
94
TitanicRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Les FormidablesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0