Titles you rated
Midnight DinerRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
Life After BethRated ★ 1.5
DragonHeartRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 1.5
GremlinsRated ★ 3.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.0
The PurgeRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 2.5
Saw IVRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 1.0
Honokaa BoyRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.0