Series
Ratings
79
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Temptation IslandRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0