Titles you rated
MulanRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5