Series
Ratings
35- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
If Talking PaidRated ★ 4.5
Tiger & DragonRated ★ 4.0
AmachanRated ★ 4.5
PenguindrumRated ★ 4.0
Atlanta Season 2Rated ★ 3.5
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
Atlanta Season 3Rated ★ 3.0
Atlanta Season 4Rated ★ 4.0- SetoUtsumiRated ★ 4.5
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
The GreatRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5