Movies
Ratings
195
The MatchRated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
Secret(working title)Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0