Movies
Ratings
147
BoundRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
2046Rated ★ 5.0
BrokerRated ★ 1.5
GravityRated ★ 4.0
Tale of CinemaRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.0
Hotel by the RiverRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 1.0
The Day He ArrivesRated ★ 5.0