Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0