Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
Marui VideoRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Platform 2Rated ★ 3.0
The Floor PlanRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Terrifier 3Rated ★ 4.0
Brain DamageRated ★ 3.5
Possession StreetRated ★ 2.5
Redux ReduxRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 4.0
V/H/S/BeyondRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0