Titles you rated
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0