Titles you rated
CocoRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 1.0
NerveRated ★ 1.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 1.0
Wolf ChildrenRated ★ 0.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
MotherRated ★ 1.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
CamRated ★ 1.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0