Movies
Ratings
31
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The KingRated ★ 2.5
SplitRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0