Movies
Ratings
996
No Strings AttachedRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 3.5
JobsRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5