Titles you rated
Midnight SunRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 5.0