Titles you rated
Kimi no Kao dewa NakenaiRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Toritsukare OtokoRated ★ 4.0
BakudanRated ★ 4.0
BAKA's IdentityRated ★ 3.5
Meets the WorldRated ★ 4.5
Strawberry MoonRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Brand New LandscapeRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 3.5
After the QuakeRated ★ 3.0
Beethoven FabricationRated ★ 3.0
Kaze no MajimuRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 4.0
Boku no Naka ni Saku HanabiRated ★ 3.5
A Pale View of HillsRated ★ 4.0
Seaside SerendipityRated ★ 4.5
How Dare You?Rated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0