Movies
Ratings
103
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
LavaRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
HookRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.5