Titles you rated
MonstarRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 4.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 5.0