Movies
Ratings
654
Fight ClubRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
SecretaryRated ★ 4.0
M. ButterflyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The Blood on Satan's ClawRated ★ 3.5
Valerie and Her Week of WondersRated ★ 4.0
Smoking Causes CoughingRated ★ 3.0
DivinityRated ★ 4.0
Eyes of FireRated ★ 3.5
Dead EndersRated ★ 3.5
Alex's MachineRated ★ 4.0
Flesh For FrankensteinRated ★ 4.0
RageRated ★ 3.0
The Doom GenerationRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.5
Where the Wind BlowsRated ★ 3.5