Movies
Ratings
556
Mickey 17Rated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Okay! MadamRated ★ 1.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
FailanRated ★ 4.0
The Sea BeastRated ★ 3.0