Titles you rated
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 2.0
QueenmakerRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Café MinamdangRated ★ 1.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0