Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
HitchRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0