Titles you rated
Lost HighwayRated ★ 4.0
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5