Movies
Ratings
32
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0