Titles you rated
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 1.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 1.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 1.0
Miss CongenialityRated ★ 1.0
In the Line of FireRated ★ 2.0
Hello My LoveRated ★ 1.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0