Movies
Ratings
226
Green BookRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 2.5
VictoryRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0