Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0- The CollectionRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5