Movies
Ratings
339
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
IFRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.5